O Firmie

Jesteśmy firmą działającą na słupskim rynku deweloperskim od 2013 roku. Pracując z pasją i od początku do końca realizując własne projekty o charakterze mieszkaniowym, czujemy się w pełni odpowiedzialni za to, co tworzymy. Nasze inwestycje planujemy w rozwijających się lub już rozwiniętych miejscach w Słupsku. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu w branży budowlanej, wypracowaliśmy najwyższe standardy projektowe oraz wykonawcze, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszych inwestycjach deweloperskich. W każdej z naszych realizacji zawsze dbamy o przyjazne otoczenie dla naszych Mieszkańców. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej w finansowaniu zakupu nieruchomości. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie inwestycje zabezpieczone są rachunkiem powierniczym. Z roku na rok oddajemy coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych lokali mieszkalnych, a satysfakcja i radość naszych Klientów jest najlepszą recenzją i motywacją do dalszej pracy.

Nasz profesjonalizm poparty rzetelnym prowadzeniem działalności gospodarczej oraz zasługi biznesowe i jakość świadczonych usług, w tym wyróżniające podejście do klienta zostało nagrodzone Certyfikatem „Firma Godna Zaufania 2017”. Otrzymanie go, to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria wiarygodności finansowej i nienagannej opinii wśród klientów i kontrahentów.

Gwarancją świadczonych przez Nas usług , a także troska o przekazywane inwestycje jest zdobyte dotychczas doświadczenie zawodowe i posiadane kwalifikacje. Posiadamy Licencję Zawodową w zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami PFRN NR 23045


a także Licencję Zawodową w zakresie Zarządzania Nieruchomościami PFRN NR 28172


Działając kompleksowo przeprowadzimy Państwa od początku do końca zaspokajając wszystkie potrzeby mieszkaniowe i inwestycyjne.

bądźmy w kontakcie

Newsletter